2-portowy przełącznik Thunderbolt US7220

Zdefiniuj łączność na nowo, maksymalizuj kreatywność.

2-portowy przełącznik Thunderbolt US7220

Najszybsze urządzenie tego typu jakie kiedykolwiek zbudowano

Stylowy, intuicyjny i zaprojektowany z bogatą funkcjonalnością i wygodą, nowy przełącznik Thunderbolt 2 US7220 od ATEN przenosi połączenie Thunderbolt na wyższy poziom. Jako stacja do dzielenia się dwoma komputerami umożliwia nie tylko udostępnianie zasobów sprzętowych i mediów cyfrowych z zawrotną prędkością przy użyciu dwóch laptopów/komputerów obsługujących technologię Thunderbolt 2, ale także płynnie przełączać się między nimi jednym naciśnięciem przycisku.

Urządzenie ATEN US7220 jest to elastyczne i przemyślane rozwiązanie, które wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, pozwalając dotrzymać kroku coraz większym wymaganiom związanym z środowiskiem pracy cyfrowych multimediów.

Natywne wsparcie dla ekranów 4K

Przełącznik Thunderbolt 2 firmy ATEN natywnie obsługuje dwa wyświetlacze 4K – jeden port HDMI i jeden Thunderbolt – dzięki czemu jednocześnie można cieszyć się niezwykłą jakością obrazu w wysokich rozdzielczościach i nieograniczonym, podwójnym podglądem multimediów wraz z dużą prędkością przesyłania danych, niezależnie od tego, czy oglądasz filmy , edytujesz pliki cyfrowe, grasz w gry, projektujesz grafikę – czyli wszystko, co wymaga pracy w wysokiej rozdzielczości.

aten