CV211 zmieni Twojego laptopa w mobilną konsolę!

Nie marnuj czasu – najmniejsza na rynku konsola USB do laptopa

CV211 zmieni Twojego laptopa w mobilną konsolę!

Poznaj najmniejszą na świecie przenośną konsolę do laptopa USB ATEN CV211, która łączy laptopa bezpośrednio z dowolnym serwerem, umożliwiając natychmiastowy dostęp do przeprowadzania konserwacji i lokalnych operacji w celu szybkiego rozwiązywania problemów, aktualizacji, serwisu i napraw. Dodatkowo, zapewnia dostęp z poziomu BIOS serwera podczas awarii sprzętu i systemu operacyjnego. W cyfrowym wieku rozwiązanie to znacznie skraca czas pracy inżynierów IT i administratorów, zwłaszcza gdy dostęp do Internetu jest utrudniony lub nie jest dozwolony.

Mała

Kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​CV211 jest łatwa w przenoszeniu, a unikalny klips organizuje kable podczas użytkowania lub podczas przechowywania.

Wszechstronna

Zapewnia pełną funkcjonalność dzięki dwukierunkowemu przesyłaniu plików, makrom klawiatury, nagrywaniu wideo i przechwytywaniu obrazu, podczas gdy wygodny pasek narzędzi ułatwia obsługę.

Łatwa w obsłudze

Bezpośredni dostęp na miejscu. Wtyczka plug-and-play do komputera nie wymaga instalacji oprogramowania.

Bezpośredni dostęp do komputera nigdy nie był łatwiejszy. Adapter do laptopa ATEN CV211 zapewnia bezproblemowe połączenie typu laptop-komputer w celu szybkiego i łatwego dostępu zdalnego – jednocześnie nie wymaga dodatkowego oprogramowania. CV211 daje pełną kontrolę oraz narzędzia niezbędne do rozwiązywania problemów. Wszystko to w poręcznym, przenośnym urządzeniu.

cv211_laptop

Broszury produktowe: