Wdrożenia IT

Prowadzisz wdrożenia IT?

W EPA Systemy zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze
najlepszego rozwiązania oraz bezpłtaną pomoc przy wdrożeniu
zakupionych produktów!

Sprzedajesz sprzęt elektroniczny?

System B2B EPA Systemy

System B2B

System realizacji zamówień EPA Systemy

Partnerów biznesowych - firmy z branży IT, instalatorów i integratorów
zapraszamy do stałej współpracy z nami.

Specjalnie dla Państwa uruchomiony został system B2B pozwalający
na szybkie i wygodne składanie zamówień online.

Uniwersytet Technologiczny EPA - background

Uniwersytet Technologiczny EPA

_________________________________________________________

Ciekawostki, nowinki, szkolenia na temat rozwiązań IT.

WSPÓŁPRACA

Zapraszamy do współpracy firmy z branży IT, integratorów systemów i sklepy komputerowe.

WEBINARIA

Sprawdź nasze konferencje, warsztaty, webinary, nagrania i szkolenia IT w jednym miejscu!

SERWIS

Szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele więcej.

OFERUJEMY

DORADZTWO

Profesjonalne doradztwo przy wyborze najlepszego rozwiązania. Działamy na polskim rynku od ponad 10 lat i dostarczamy kompletne rozwiązania do małych, średnich i tych największych organizacji. Firm prywatnych i jednostek budżetowych. Dajemy gwarancję najwyższej jakości i atrakcyjnej ceny.

POMOC PRZY WDROŻENIACH

Bezpłatną pomoc przy wdrożeniu zakupionych produktów. Nie jesteśmy sklepem ani hurtownią, gdzie zapomina się o Kliencie w momencie zapłaty. Wspieramy naszych Klientów bezpłatnie przy projektowaniu, wdrożeniu i serwisowaniu zakupionych urządzeń oraz pomagamy w integracji z istniejącą infrastrukturą.

POMOC TECHNICZNA

Bezpłatną pomoc techniczną w trakcie korzystania z zakupionych urządzeń, bo wiemy, że nie ma urządzeń w 100% niezawodnych. W ramach naszej oferty dostarczamy urządzenia zastępcze na czas naprawy, pomagamy w odzyskiwaniu danych czy wdrożeniu nowych wersji oprogramowania do zakupionych czy współpracujących urządzeń.

PANEL B2B

Panel B2B dzięki, któremu złożysz swoje zamówienia online. Dla naszych stałych Klientów i Firm współpracujących z nami oferujemy dostęp do panelu zakupowego, gdzie można składać zamówienia i sprawdzać nasze stany magazynowe. Czas dla wielu jest najważniejszy – dlatego standardem u nas jest wysyłka towaru w dniu zamówienia.

Masz pytania? Zadzwoń +48 91 4315 360, napisz maila epa@epasystemy.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie

DYSTRYBUCJA EPA SYSTEMY

EPA Systemy Sp. z o.o. to doświadczona i działająca od ponad 10 lat na ogólnopolskim rynku firma specjalizująca się w dystrybucji oraz sprzedaży zaawansowanych technologicznie produktów IT. EPA Systemy dostarcza sprzęt do wszystkich liczących się firm informatycznych w kraju. Systematycznie budujemy swoją pozycję sprawdzonego i pewnego partnera biznesowego.

Oferujemy nie tylko sprzęt najwyższej jakości pochodzący bezpośrednio od Producentów, ale również dedykowane wsparcie techniczne EPA Systemy. Nasi dedykowani inżynierowie pomogą Państwu rozwiązać problemy techniczne jak i dobrać odpowiednie urządzenie do indywidualnych potrzeb.

Z sukcesem realizowana przez EPA Systemy strategia zakłada pełną satysfakcję Klienta. W ofercie znajduje się dokładnie sprawdzony sprzęt, wyróżniający się jakością i dużą niezawodnością. Pracownicy firmy przechodzą regularne szkolenia bezpośrednio u producentów dystrybuowanego sprzętu.

webinaria epa systemy

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszych bezpłatnych webinarów i szkoleń produktowych. Są one prowadzone przez doświadczonych inżynierów w języku polskim. Tematyka bardzo różna – od ogólnej prezentacji produktów po bardzo specjalistyczne szkolenia z konfiguracji i obsługi urządzeń. Obecnie dostępne dla produktów Aten, Qnap, Qsan, Synology, Ctera, Xopero i systemów monitoringu. 

Sprawdź aktualne szkolenia i webinaria, które już się odbyły tutaj.

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z szeroką ofertą produktów ATEN. Konsole LCD, extendery, przełączniki, rozdzielacze i wiele więcej. Produkty idealne do tworzenia infrastruktury IT i zarządzania serwerami.

Sprawdź aktualną ofertę produktów firmy ATEN tutaj.

Dyski sieciowe QNAP doskonale sprawdzają się w każdej firmie – backup, hosting, współdzielenie plików, wirtualizacja i wiele innych funkcji znajdą Państwo w szerokiej ofercie serwerów QNAP.

Sprawdź aktualną ofertę produktów firmy QNAP tutaj.

Serwery plików Synology – lider rynku na świecie i w Polsce. Funkcje biznesowe, wydajność, system w języku polskim, interfejs i najlepsza obsługa ze strony EPA Systemy – czytaj więcej.

Sprawdź aktualną ofertę produktów firmy SYNOLOGY tutaj.

Czy wiesz, że na platformie QNAP jest kompletne rozwiązanie backupu danych w firmie, z centralnym zarządzaniem, obsługą wirtualizacji, Exchange, Hyper-V, Active Directory, SQL i wiele więcej?

Sprawdź Xopero dla Qnap tutaj.