Kamery sieciowe Brickom w EPA Systemy

Brickom to producent wysokiej jakości przemysłowych kamer cyfrowych przesyłających sygnał z wykorzystaniem technologii sieci komputerowej IP. Oferowany jest szeroki zakres kamer obejmujący praktycznie wszelkie pola zastosowań: od pracy biurowej, poprzez zapylone hale fabryczne do gotowych kamer przystowanych do pracy w ciężkich warunkach zewnętrznych. Obecnie wszystkie kamery pracują  z wydajnym kodowaniem H.264 i posiadają sensory megapikselowe (w tym również Sony Exmor).

Wybrane modele kamer Brickcom posiadają możliwość pracy w sieci 3G/4G oraz certyfikaty uprawniające do montażu kamer w transporcie kolejowym – EN50155. Kamery Brickcom to połączenie najwyższej jakości z bardzo atrakcyjnymi cenami.
Oferowane kamery sieciowe Brickom zapewniają kompatybilność z rejestratorami QNAP VioStor oraz dyskami sieciowymi Synology, co pozwala na szybkie tworzenie kompletnych systemów rejestracji obrazu. Wybrane kamery są także zgodne ze standardem ONVIF, co zapewnia łatwą współpracę z innymi urządzeniami zgodnymi z tym standardem.

Innowacyjne technologie ustawiania ostrości w kamerach Brickcom

focus_smart

Technologia SmartFocus współpracuje z elektrycznie sterowanym obiektywem, ale ostrość obrazu jest ustawiana tylko raz, gdyż ta opcja ma na celu przyspieszenie instalacji. SmartFocus to autorska funkcja firmy Brickcom dedykowana dla elektrycznie sterowanych obiektywów. SmartFocus wprowadza równowagę między kosztami sprzętu, gwarancji oraz funkcjonalnością. Obiektyw nie musi zmieniać ostrości jeżeli tylko coś się zmieni, co za tym idzie taki obiektyw ma dłuższą żywotność. W tych kamerach ogniskową ustawia się zdalnie przez sieć, następnie funkcja SmartFocus automatycznie ustawia ostrość obrazu, która pozostaje bez zmian, aż do momentu w którym użytkownik nie zmieni wartości zoom. Podobnie jak w przypadku Auto Focus, użytkownik może zmienić wszystko zdalnie, bez konieczności robienia tego ręcznie w miejscu instalacji kamery. Kamery firmy Brickcom obsługujące SmartFocus: OB-100Ap, OB-130Np, OB-300Np, OB-300Ap, OB-500Ap, FD-130Np, FD-300Np, FD-300Ap V3, FD-500Ap, VD-130Np, VD-300Np, VD-300Ap V3, VD-500Ap.

Technologia FocusEasy współpracuje z obiektywami w których ręcznie ustawia się ostrość. Jej zaletą jest możliwość ustawienie ostrości w mniej niż jedna minutę przez jedną osobę, bez dodatkowego sprzętu do weryfikacji ostrości. W zwykłch systemach do konfigurowania ostrości obrazu w kamerze zaangażowane są zazwyczaj dwie osoby. Jedna osoba zmienia ostrość obiektywu, a druga sprawdza obraz na monitorze w pomieszczeniu sterowania systemem do monitoring. Podczas procesu ustawiania ostrości FocusEasy informuje instalatora o postępie konfiguracji przy pomocy dźwięku. Im gorsza jakość ostrości tym przerwy między dźwiękami są większe. Jeżeli zbliżamy się do prawidłowej ostrości przerwy między sygnałami dźwiękowymi są coraz krótsze. Gdy ustawimy prawidłową ostrość usłyszymy ciągły trzy sekundowy dźwięk. Kamery obsługują funkcję FocusEasy: FB-300Np V2, FB-300Ap V2, FB-500Ap V2, OB-302Np V2, OB-302Ap V2, OB-502Ap V2, FD-302Np V2, FD-302Ap V2, FD-502Ap V2, VD-302Np V2, VD-302Ap V2, VD-502Ap V2.

Ustawienie prawidłowej ostrości w kamerze to zawsze najważniejsze zadanie przy konfigurowaniu system nadzoru wizyjnego i w wielu przypadkach jest to najbardziej czasochłonna czynność. Funkcja Auto Focus współpracuje z elektrycznie sterowanym obiektywem, ostrość jest ustawiana automatycznie i zmienia się podczas pracy jeżeli tylko jest taka potrzeba. Auto Focus jest stosowany z wysokiej jakości obiektywami sterowanymi elektrycznie, w których regulacja ostrości odbywa się automatycznie i automatycznie (np. monitorowany obiekt zbliża się w kierunku kamery), Auto Focus znajdzie nowy punkt na którym ustawi ostrość. Oznacza to, że użytkownik może zmienić wszystko zdalnie, bez konieczności robienia tego ręcznie w miejscu instalacji kamery.

FB-500AP

Kamera przemysłowa IP, wyposażona w matrycę CMOS 2Mpix oraz obiektyw z mocowaniem CS. Kamera może być zasilana z sieci LAN (funkcja PoE), posiada mechaniczny filtr IR do pracy z doświetlaczami IR oraz bardzo rozbudowane oprogramowanie zarządzające.

FD-500AP

Wysokiej jakości kamera kopułkowa 5Mpix CMOS firmy Brickcom przeznaczona do instalacji wewnętrznych. Kamera może być zasilana z sieci LAN (funkcja PoE), posiada mechaniczny filtr IR do pracy z doświetlaczami IR oraz bardzo rozbudowane oprogramowanie zarządzające.

VD-502AP

Kamera sieciowa 5Mpix w wandaloodpornej obudowie, przystosowana do montażu zewnętrznego i wewnętrznego. Idealnie nadaje sie do instalacji w miejscach publicznych, w środkach transportu (kolej, transport miejski).

MD-500AP

Miniaturowa kamera sieciowa 5Mpix w wandaloodpornej (standard IK10) obudowie, przystosowana do montażu zewnętrznego i wewnętrznego (standard IP67 – nawet -20st. C). Wyposażona w wewnętrzną grzałkę. Idealnie nadaje sie do instalacji w miejscach publicznych, w środkach transportu (kolej, transport miejski).

OB-500AP

Kamera przemysłowa 5Mpix w obudowie typu bullet, w zestawie z uchwytem montażowym pozwalającym na montaż kamery do ściany lub sufitu. Kamera może być zasilana standardowo z 12V DC / 24V AC lub poprzez sieć komputerową – PoE.

CB-500AP

Wysokiej jakości kamera przemysłowa IP wyposażona w wysokiej jakości obiektyw oraz wiele dodatkowych funkcji przydatnych w codziennym użytkowaniu. Posiada poza standardowym wykrywaniem ruchu w obrazie także dodatkowy czujnik ruchu PIR (taki jak w systemach alarmowych) oraz jasną diodę LED pozwalającą np. oświetlić teren na którym czujnik wykrył ruch.

MB-500AP

Miniaturowa kamera 5Mpix do instalacji wewnątrz budynków – np. sklepy, biura, magazyny. Posiada możliwość zapisu danych na kartę SD w wypadku alarmu lub awarii sieci. Może być zasilana z dołączonego zasilacza lub poprzez sieć LAN.

FB-300AP

Kamera przemysłowa IP, wyposażona w matrycę CMOS 3Mpix oraz obiektyw z mocowaniem CS. Kamera może być zasilana z sieci LAN (funkcja PoE), posiada mechaniczny filtr IR do pracy z doświetlaczami IR oraz bardzo rozbudowane oprogramowanie zarządzające.

FB-300NP

Kamera przemysłowa IP, wyposażona w matrycę Sony Exmor CMOS 3Mpix oraz dowolny obiektyw z mocowaniem CS. Kamera może być zasilana z sieci LAN (funkcja PoE), posiada mechaniczny filtr IR do pracy z doświetlaczami IR oraz bardzo rozbudowane oprogramowanie zarządzające.

FD-302AP

Wysokiej jakości kamera kopułkowa 3Mpix CMOS firmy Brickcom przeznaczona do instalacji wewnętrznych. Kamera może być zasilana z sieci LAN (funkcja PoE), posiada mechaniczny filtr IR do pracy z doświetlaczami IR oraz bardzo rozbudowane oprogramowanie zarządzające.

FD-300NP

Wysokiej jakości kamera kopułkowa 3Mpix CMOS firmy Brickcom przeznaczona do instalacji wewnętrznych. Kamera może być zasilana z sieci LAN (funkcja PoE), posiada mechaniczny filtr IR do pracy z doświetlaczami IR oraz bardzo rozbudowane oprogramowanie zarządzające.

VD-300AP

Kamera sieciowa 3Mpix w wandaloodpornej obudowie, przystosowana do montażu zewnętrznego i wewnętrznego. Idealnie nadaje sie do instalacji w miejscach publicznych, w środkach transportu (kolej, transport miejski).

VD-300NP

Kamera sieciowa z matrycą Sony Exmor 3Mpix w wandaloodpornej obudowie, przystosowana do montażu zewnętrznego i wewnętrznego. Idealnie nadaje sie do instalacji w miejscach publicznych, w środkach transportu (kolej, transport miejski).

MD-300NP

Miniaturowa kamera sieciowa 2Mpix w wandaloodpornej (standard IK10) obudowie, przystosowana do montażu zewnętrznego i wewnętrznego (standard IP67 – nawet -20st. C). Wyposażona w wewnętrzną grzałkę. Idealnie nadaje sie do instalacji w miejscach publicznych, w środkach transportu (kolej, transport miejski).

OB-302AP

Kamera przemysłowa 3Mpix w obudowie typu bullet, w zestawie z uchwytem montażowym pozwalającym na montaż kamery do ściany lub sufitu. Kamera może być zasilana standardowo z 12V DC / 24V AC lub poprzez sieć komputerową – PoE.

OB-300NP

Kamera przemysłowa z matryca Sony Exmor 3Mpix w obudowie typu bullet, w zestawie z uchwytem montażowym pozwalającym na montaż kamery do ściany lub sufitu. Kamera może być zasilana standardowo z 12V DC / 24V AC lub poprzez sieć komputerową – PoE.

CB-300AP

Wysokiej jakości kamera przemysłowa IP wyposażona w wysokiej jakości obiektyw oraz wiele dodatkowych funkcji przydatnych w codziennym użytkowaniu. Posiada poza standardowym wykrywaniem ruchu w obrazie także dodatkowy czujnik ruchu PIR (taki jak w systemach alarmowych) oraz jasną diodę LED pozwalającą np. oświetlić teren na którym czujnik wykrył ruch. Dodatkowo, dzięki wbudowanemy głośnikowi i wewnętrzenj pamięci, kamera może odtworzyć dowolny, wcześniej nagrany komunikat głosowy.

MB-300AP

Kamera przemysłowa 5Mpix w obudowie typu bullet, w zestawie z uchwytem montażowym pozwalającym na montaż kamery do ściany lub sufitu. Kamera może być zasilana standardowo z 12V DC / 24V AC lub poprzez sieć komputerową – PoE.

FB-200NP

Kamera przemysłowa IP, wyposażona w matrycę Sony Exmor CMOS 2Mpix oraz obiektyw z mocowaniem CS. Kamera może być zasilana z sieci LAN (funkcja PoE), posiada mechaniczny filtr IR do pracy z doświetlaczami IR oraz bardzo rozbudowane oprogramowanie zarządzające.

FD-202AP

Wysokiej jakości kamera kopułkowa 2Mpix CMOS firmy Brickcom przeznaczona do instalacji wewnętrznych. Kamera może być zasilana z sieci LAN (funkcja PoE), posiada mechaniczny filtr IR do pracy z doświetlaczami IR oraz bardzo rozbudowane oprogramowanie zarządzające. Wbudowane złącza kart SD pozwala na zapis video np. sytuacjach alarmowych lub w przypadku awarii sieci LAN.

FD-200NP

Wysokiej jakości kamera kopułkowa 2Mpix CMOS firmy Brickcom przeznaczona do instalacji wewnętrznych. Kamera może być zasilana z sieci LAN (funkcja PoE), posiada mechaniczny filtr IR do pracy z doświetlaczami IR oraz bardzo rozbudowane oprogramowanie zarządzające. Wbudowane złącza kart SD pozwala na zapis video np. sytuacjach alarmowych lub w przypadku awarii sieci LAN.

VD-202AP

Kamera sieciowa 2Mpix w wandaloodpornej obudowie, przystosowana do montażu zewnętrznego i wewnętrznego. Idealnie nadaje sie do instalacji w miejscach publicznych, w środkach transportu (kolej, transport miejski).

VD-200NP

Kamera sieciowa z matrycą Sony Exmor 2Mpix w wandaloodpornej obudowie, przystosowana do montażu zewnętrznego i wewnętrznego. Idealnie nadaje sie do instalacji w miejscach publicznych, w środkach transportu (kolej, transport miejski).

MD-200AP

Miniaturowa kamera sieciowa 2Mpix w wandaloodpornej (standard IK10) obudowie, przystosowana do montażu zewnętrznego i wewnętrznego (standard IP67 – nawet -20st. C). Wyposażona w wewnętrzną grzałkę. Idealnie nadaje sie do instalacji w miejscach publicznych, w środkach transportu (kolej, transport miejski).

OB-202AP

Kamera przemysłowa z matrycą Sony Exmor 2Mpix w obudowie typu bullet, w zestawie z uchwytem montażowym pozwalającym na montaż kamery do ściany lub sufitu. Kamera może być zasilana standardowo z 12V DC / 24V AC lub poprzez sieć komputerową – PoE.

OB-200NP

Kamera przemysłowa z matrycą Sony Exmor 2Mpix w obudowie typu bullet, w zestawie z uchwytem montażowym pozwalającym na montaż kamery do ściany lub sufitu. Kamera może być zasilana standardowo z 12V DC / 24V AC lub poprzez sieć komputerową – PoE.

CB-200AP

Wysokiej jakości kamera przemysłowa IP wyposażona w wysokiej jakości obiektyw oraz wiele dodatkowych funkcji przydatnych w codziennym użytkowaniu. Posiada poza standardowym wykrywaniem ruchu w obrazie także dodatkowy czujnik ruchu PIR (taki jak w systemach alarmowych) oraz jasną diodę LED pozwalającą np. oświetlić teren na którym czujnik wykrył ruch.

MB-200AP

Miniaturowa kamera 2Mpix do instalacji wewnątrz budynków – np. sklepy, biura, magazyny. Posiada możliwość zapisu danych na kartę SD w wypadku alarmu lub awarii sieci. Może być zasilana z dołączonego zasilacza lub poprzez sieć LAN.

Przełączniki KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie RACK. Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce!

Dyski WD RED Pro

Dyski WD RED Pro dostępne w naszej ofercie. Dyski RED Pro dedykowane są dla dysków sieciowych i gwarantują wysoką wydajność i niezawodność. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły i super cenę – więcej.

Pakiety EPA CARE PACK

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack – szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych – sprawdź nasze wsparcie techniczne – tutaj.

Skontaktuj się z nami aby poznać naszą ofertę. Pomożemy dobrać sprzęt specjalnie dla Ciebie!