Dyski sieciowe i serwery plików Asustor

EPA Systemy Sp. z o.o jako Oficjalny Dystrybutor dysków sieciowych Asustor ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu do polski najnowocześniejszych dysków sieciowych dla użytkowników domowych i biznesu. Informujemy, że nasz Dział Pomocy Technicznej świadczy bezpłatny serwis i pomoc tylko i wyłącznie dla urządzeń pochodzących z naszej dystrybucji. Dyski sieciowe Asustor posiadają polski interfejs użytkownika całkowicie stworzony w EPA Systemy. Dlatego dajemy 100% gwarancji na jego działanie.

asustor-dla-domu

Serwery dla domu i małego biura firmy Asustor obsługują od 2 do 10 dysków twardych SATA. Posiadają od 1 do 4 portów LAN 1Gbit/s, co zapewnia sprawną pracę w obciążonej sieci. Tylko wersje desktop.

asustor-dla-malych-i-srednich

Serwery dla małych i średnich firm firmy Asustor obsługują od 2 do 10 dysków SATA i posiadają od 2 do 4 portów LAN 1Gbit/s. Dostępne wersje desktop i rack, cechują się dużą wydajnością przy atrakcyjnej cenie.

Serwery dla dużych firm oparte na procesorach Intel i3, i5 lub Xeon obsługują od 4 do 10 dysków twardych i od 2 do 4 portów LAN 1Gbit/s. Posiadają obudowy desktop lub rack oraz redundatne zasilanie.