Dyski sieciowe i macierze dyskowe firmy Thecus

EPA Systemy Sp. z o.o. jest Oficjalnym Dystrybutorem firmy dysków sieciowych Thecus na terenie Polski. Thecus to uznany producent systemów NAS i macierzy iSCSI. Jako jedyna firma w Polsce prowadzimy autoryzowany serwis techniczny (gwarancyjny i pogwarancyjny) oraz specjalne warunki gwarancji i wsparcie techniczne on-line dla wszystkich modeli dysków sieciowych i serwerów Thecus (np. usługi Next Business Day) tylko i wyłącznie dla serwerów zakupionych w naszej firmie.

Wszystkie oferowane przez nas modele wyposażone są w polski interfejs użytkownika i przygotowane do pracy w Polsce. Dodatkowe informacjie o dyskach sieciowych Thecus na www.thecus.pl

Dlaczego warto wybrać rozwiązania Thecus?

Każdy serwer plików firmy Thecus umożliwia automatyczną instalację dodatkowych, przygotowanych przez firmę Thecus, pakietów oprogramowania. Dostępnych jest wiele pakietów takich jak pakiety: umożliwiające dostęp z urządzeń mobilnych, serwer poczty, rsync, moduły archiwizacji danych na dyskach zewnętrznych czy replikacji całych woluminów. Oczywiście nie zabrakło pakietów serwera www z obsługą PHP czy bazy danych MySQL z zarządzaniem przez aplikację PHPMyAdmin.

Ponadto najnowsze serie Thecus wykorzystują Windows Server Storage  dedykowany system dla rozwiązań biznesowych w środowisku Windows. Pełna deduplikacja danych, natywne wsparcie dla Hyper-V, bez limitów ilości Klientów (CAL) i wszystkie funkcje standardowe Windows Serwer. Rozwiązania skalowane od 8 do 16 dysków SAS i SATA, z procesoreami Intel Xeon i kartami sieciowymi 1Gbit/sek. Doskonała inwestycja dla firm, które wykorzystują lub chcą wykorzystać system Windows.

Przełączniki KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie RACK. Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce!

Dyski WD RED Pro

Dyski WD RED Pro dostępne w naszej ofercie. Dyski RED Pro dedykowane są dla dysków sieciowych i gwarantują wysoką wydajność i niezawodność. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły i super cenę – więcej.

Pakiety EPA CARE PACK

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack – szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych – sprawdź nasze wsparcie techniczne – tutaj.

Skontaktuj się z nami aby poznać naszą ofertę. Pomożemy dobrać sprzęt specjalnie dla Ciebie!