Dyski WD Purple – do systemów monitoringu przemysłowego

Dyski twarde WD Purple klasy surveillance oferują unikatową technologię AllFrame, która zapewnia najwyższą niezawodność i pełne poczucie bezpieczeństwa, gdy instalujesz system monitoringu w domu albo w małej lub średniej firmie. Zawarte w dyskach WD Purple specjalne oprogramowanie sprzętowe obsługuje transmisję strumieniową ATA, co ogranicza niepożądane zjawisko pikselizacji i „wypadania” klatek wideo, typowe dla systemów monitoringu wyposażonych w dyski standardowe, nieprzystosowane do tego typu zadań.

Dyski twade klasy Surveillance

Systemy monitoringu z rejestratorami NVR

Dyski twarde WD Purple NV są przeznaczone do pracy ciągłej w systemach monitoringu odznaczających się podwyższoną temperaturą otoczenia i obejmujących do 64 kamer o wysokiej rozdzielczości. Dyski te są niezawodne i zapewniają doskonałą jakość obrazu wideo wtedy, gdy będziesz jej najbardziej potrzebować.

wdpurplen
wd-purple

Znakomita ochrona

Odporne na zużycie elementy zwiększają niezawodność nawet w trudnych warunkach atmosferycznych i przy wysokiej wilgotności.

Poczucie bezpieczeństwa

Dyski dla komputerów typu desktop nie są przeznaczone do systemów NAS. Ale dyski WD Red z NASware – tak. Nasza wyjątkowa technologia eliminuje losowy wybór napędu. WD Red jest przeznaczony dla małych systemów NAS, a nasz unikalny algorytm równoważy wydajność i niezawodność w środowiskach NAS i RAID. Po prostu go włóż – dysk WD Red to Twarde dyski WD Purple NV mają trzyletnią ograniczoną gwarancję (na całym świecie), która zapewnia bezpieczeństwo cennego materiału wideo niezależnie od tego, gdzie znajduje się jego właściciel.

Mniej znaczy więcej

Niskie zużycie energii jest koniecznością w systemach monitoringu, które wymagają ciągłej pracy urządzeń i odznaczają się podwyższoną temperaturą. Technologia IntelliSeek ogranicza szkodliwy wpływ zakłóceń i drgań pochodzących z otoczenia.

Optymalna wydajność

Odziedziczona po dyskach WD Purple technologia AllFrame należąca całkowicie do firmy WD zapewnia nieosiągalną do tej pory prędkość zapisu dysków WD Purple NV poprzez współpracę z zestawem komend transmisji strumieniowej ATA, co ma na celu ograniczenie utraty klatek i poprawę odtwarzania strumieniowego.

Porównanie rejestratorów NVR i DVR

Zaprojektowane z myślą o systemach monitoringu z sieciowymi rejestratorami wideo (NVR), wymagających skalowalności i większej liczby kamer.

Większe możliwości

Obsługa większej liczby dysków i do 64 kamer HD pozwala rozszerzać swój system monitoringu.

Zgodność wsteczna

Dysk WD Purple NV został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu w systemach monitoringu z sieciowymi rejestratorami wideo (NVR), ale jest również zgodny ze starszymi rejestratorami DVR.

Dane techniczne

Zaprojektowane z myślą o systemach monitoringu z rejestratorami NVR i maksymalnie 64 kamerami HD.

Pojemność

4 TB, 6 TB

Liczba kamer

Do 64

Oprogramowanie sprzętowe

Technologia AllFrame

Gwarancja

3 lata, ograniczona

WD Red NAS
Nr modelu Pojemność Interfejs Klasa obr./min Pamięć podręczna
WD6NPURX 6 TB SATA 6 Gb s IntelliPower 64 MB
WD4NPURX 4 TB SATA 6 Gb s IntelliPower 64 MB

Przełączniki KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie RACK. Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce!

Dyski WD RED Pro

Dyski WD RED Pro dostępne w naszej ofercie. Dyski RED Pro dedykowane są dla dysków sieciowych i gwarantują wysoką wydajność i niezawodność. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły i super cenę – więcej.

Pakiety EPA CARE PACK

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack – szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych – sprawdź nasze wsparcie techniczne – tutaj.

Skontaktuj się z nami aby poznać naszą ofertę. Pomożemy dobrać sprzęt specjalnie dla Ciebie!