EXOS X

Skalowalność. Responsywność. Innowacyjność.
Exos X16, Exos X14, Exos X12, Exos X10
Dzięki maks. 12,8 PB danych w jednej szafie 42U rack możliwa jest skalowalność infrastruktury pamięci masowej, aby sprostać rosnącym potrzebom w zakresie pojemności.
Dyski twarde Seagate® Exos X pomagają osiągnąć jeden z najszybszych transferów danych.
Innowacyjne rozwiązania technologiczne takie jak PowerBalance™, PowerChoice™, Seagate Secure™ i Seagate RAID Rebuild® poprawiają całkowity koszt posiadania.

EXOS E

EXOS-7E8_MP_-8TB
Sprawdzone. Wydajne. Wszechstronne.
Exos 7E8, Exos 7E2, Exos 5E8, Exos 7E2000, Exos 10E2400, Exos 15E900
Cieszące się dobrą renomą i sprawdzone w praktyce dyski klasy korporacyjnej, które od 2002 roku zostały wyprodukowane już w liczbie ponad 350 mln.
Zaspokajają wszystkie potrzeby związane z obciążeniem pracą w centrach danych, zapewniając najwyższą wydajność oraz efektywność kosztową pod względem zajmowanego miejsca.
Dyski te są przeznaczone do korporacyjnych zastosowań i obsługi obciążenia pracą w przedsiębiorstwach, poprawiając tiering pamięci masowej oraz maksymalizując jej wydajność.

Co wyróżnia dyski Exos

Dyski klasy korporacyjnej Seagate Exos, zaprojektowane z myślą o radzeniu sobie z najbardziej rygorystycznymi obciążeniami roboczymi i wyposażone w pojemności do 16 TB, stanowią idealne rozwiązanie o wysokiej niezawodności do serwerów, systemów pamięci masowej oraz systemów NAS skupionych na przedsiębiorstwach. Do każdego zastosowania można dopasować odpowiedni dysk Exos.