Dysk SSD IronWolf 110

Pierwszy na świecie dysk SSD do systemów NAS

Zwiększ wydajność i niezawodność systemu NAS

Dysk SSD IronWolf 110 to rozwiązanie klasy korporacyjnej wyposażone w technologię DuraWrite, która zapewnia wyższą wydajność i niezawodność.

Właściwy dysk do systemu NAS

Dysk SSD Seagate® IronWolf® 110 został stworzony z myślą o systemach NAS i oferuje opcje pojemności od 240 GB do 3,84 TB. Każdy dysk posiada oprogramowanie układowe AgileArray, które pozwala maksymalizować wydajność rozwiązań NAS w wymagających, całodobowych środowiskach z wielu użytkownikami i może być wykorzystywany w macierzach all-flash lub w systemach NAS obsługujących buforowanie warstwowe.

Osiągnij wysoką wydajność w macierzach All-Flash

Systemy macierzy All-flash mogą być w pełni wykorzystane dzięki trwałym współczynnikom transferu danych na poziomie 560 MB/s, co oznacza, że dyski te doskonale sprawdzą się we współpracy z Synology FS3017 AFA!

Jeśli jesteś profesjonalnym twórcą treści kreatywnych, który pilnie potrzebuje rozwiązań do edycji lub pracy przy dużych obciążeniach roboczych w środowiskach obejmujących wielu użytkowników, wydajność dysku SSD IronWolf 110 zapewni Ci odpowiednie. warunki pracy.

Osiągnij przewagę konkurencyjną dzięki dyskom HDD oraz SSD

Portfolio dysków IronWolf obejmuje zarówno dyski twarde, jak i dyski półprzewodnikowe do systemów NAS. Pozwala to zintegrować dysk SSD IronWolf 110 pod względem możliwości buforowania w kompatybilnych systemach NAS, takich jak QNAP TVS-951X, lub dla osiągnięcia wysokiej wydajności w rozwiązaniach AFA.