Synology prezentuje Surveillance Station 8.2

ss82

Nowe aplikacje mobilne zapewniają korzyści większe, niż oczekiwane od urządzeń mobilnych

Synology ogłosiło oficjalną wersję Surveillance Station 8.2. Ta wersja przedstawia nową aplikację do kamer monitorujących LiveCam, która natychmiast zamienia telefon w kamerę IP. Wersja na systemy iOS została już udostępniona, a użytkownicy systemu Android muszą na nią poczekać do października. Ulepszona aplikacja DS cam zapewnia wyższą wydajność, a ponadto dodano głośniki IP do listy obsługiwanego sprzętu. Uzupełniając gamę odświeżających funkcji, nowa generacja narzędzia Application Center zapewnia większą elastyczność zarządzania aplikacjami.

„Dzięki połączeniu LiveCam na iOS z nową DS cam, Surveillance Station wkroczyło w erę mobilną, przekształcając telefony w kamery monitorujące i umożliwiając podgląd nagrań z tych telefonów w DS cam” – powiedział Ivan Chang, Menedżer ds. produktów w Synology Inc. „Funkcje, takie jak Smart Time Lapse, podwójne uwierzytelnianie i obsługa głośników IP sprawiają, że Surveillance Station to rozwiązanie gotowe do projektów.”

Surveillance Station 8.2 posiada następujące nowe funkcje:

  • Zmień telefony w kamery dzięki aplikacji LiveCam: Twoje urządzenie mobilne może być teraz kamerą IP. Po zainstalowaniu aplikacji LiveCam w telefonie komórkowym można dodać go do Surveillance Station jako kamerę sieciową, która może rejestrować na okrągło. Wykorzystaj w pełni dostępne urządzenie.

  • Narzędzie Application Center, które wie, czego Ci potrzeba: Nowy styl dodatków o nazwie Application Center zawiera nawet 26 aplikacji i narzędzi. Użyj filtra kategorii lub funkcji wyszukiwania słów kluczowych, aby szybko odszukać potrzebną aplikację i dostosować pakiet Surveillance Station.

  • Ulepszona  aplikacja DS cam z niezwykłą wydajnością i zgodnością: nowa generacja DS cam nie tylko zapewnia bardziej dopracowane wrażenia podczas oglądania, ale także możliwości obsługi wielu osi czasowych w celu intuicyjnego przeszukiwania nagrań wideo. Dodatkowo, dzięki funkcji uwierzytelniania licencji offline system można teraz wdrożyć w krótszym czasie.

  • Obsługa głośników IP: narzędzie Surveillance Station 8.2 może przesyłać dźwięk lub zaaranżować planowane transmisje przy użyciu zintegrowanych głośników IP. W przypadku wdrożenia z wieloma głośnikami dostępna jest także opcja transmisji pojedynczych i grupowych.

  • Nadzór nad dużymi projektami dzięki nagraniom w zwolnionym tempie: narzędzie Time Lapse skraca długie nagrania do kilku minut, a nawet sekund. Aplikacja ta jest szczególnie przydatna w celu przedstawiania dużych projektów, od początku do końca.

  • Ochrona danych dzięki podwójnej autoryzacji: bezpieczniejszy i bardziej elastyczny system zarządzania uprawnieniami, podwójna autoryzacja ogranicza dostęp do wrażliwych funkcji, takich jak zarządzanie kamerami lub dostęp do nagrań wideo, które można będzie uzyskać tylko z autoryzacją innej osoby. Dzięki wprowadzeniu dodatkowej ochrony zapobiega to wyciekowi informacji poufnych.

  • Przesyłaj strumieniowo w świat, korzystając z funkcji Live Broadcast: podziel się swoim podekscytowaniem z całym światem, dzięki transmisji strumieniowej na żywo do serwisu YouTube bez konieczności zmiany jakichkolwiek ustawień. Wystarczy wybrać kamerę i wprowadzić dane ścieżki zamieszczone w serwisie YouTube. Twoja transmisja strumieniowa na żywo jest gotowa.

Więcej informacji

na temat zgodności DSM, instalacji pakietu i stosowanych modeli w aplikacji Synology Surveillance Station 8.2, można znaleźć pod adresem: https://www.synology.com/pl-pl/surveillance/8.2