,

Synology przedstawia RackStation RS1619xs+

Flagowy produkt 1U do montażu w szafie serwerowej koncentruje się na współpracy z plikami i obliczeniach o wysokiej wydajności.

rs1619plus

Firma Synology wprowadziła na rynek 4-kieszeniowy serwer NAS RackStation RS1619xs+ do montażu w szafie serwerowej 1U, charakteryzujący się elastyczną skalowalnością pamięci masowej i obsługą dysków SSD w standardzie M.2.

„Wyposażony w bogate w funkcje aplikacje do współpracy, serwer RS1619xs+ jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw poprawiającym efektywność współpracy”, stwierdził Michael Wang, Menedżer produktu w firmie Synology Inc. „Elastyczne opcje rozbudowy, takie jak wysokowydajne karty sieciowe, pamięć podręczna M.2 SSD oraz rozszerzenie pojemności pamięci masowej, pozwalają na rozwój RS1619xs+ wraz z potrzebami biznesowymi w różnych fazach”.

Główne cechy modelu RS1619xs+ obejmują:

  • Czterordzeniowy procesor (CPU) i pamięć DDR4 z możliwością rozbudowy do 64 GB
  • Opcjonalna karta sieciowa 10GbE zapewnia doskonałą przepustowość sekwencyjną wynoszącą ponad 1523 MB/s
  • Wbudowane podwójne gniazda pamięci podręcznej M.2 2280 SSD zwiększają wydajność systemu w zakresie losowych operacji IO dzięki dyskom NVMe/SATA
  • Rozszerzalna pojemność pamięci masowej do 224 TB z jedną jednostką rozszerzającą Synology RX1217/RX1217RP

RS1619xs+ pracuje pod kontrolą DiskStation Manager, zaawansowanego i intuicyjnego systemu operacyjnego dla urządzeń Synology NAS, z wysokiej jakości aplikacjami oferowanymi w celu zwiększenia bezpieczeństwa danych i wydajności pracy. Firma Synology otrzymała od mediów wiele wyróżnień, zajmując czołowe miejsce w kategorii serwerów NAS klasy średniej w badaniu TechTarget dotyczącym rozwiązań pamięci masowej oraz zwyciężając osiem lat z rzędu w kategorii nagrody czytelników PC Mag.

Więcej informacji o rozwiązaniu RS1619xs+ można znaleźć pod adresem https://www.synology.com/pl-pl/products/RS1619xs+

Źródło: SYNOLOGY.COM