,

Synology przedstawia serwer RS820+/RS820RP+

Wydajny serwer NAS do montażu stelażowego w obudowie 1U, spełniający wymagania w zakresie pamięci masowej dla średniej wielkości biur

Firma Synology wprowadziła na rynek serwer RackStation RS820+/RS820RP+, 4-kieszeniowy serwer NAS do montażu stelażowego w obudowie 1U, zaprojektowany z myślą o wysokiej wydajności transmisji danych i skalowalności pamięci masowej na potrzeby średnich biur.

— Procesor serwera RS820+/RS820RP+ zapewnia wysoką wydajność sekwencyjnego odczytu na poziomie ponad 1621 MB/s w środowisku 10GbE. Dzięki możliwości rozszerzenia pamięci, opcjonalnej obsłudze szybkiej karty sieciowej oraz możliwości rozbudowy pamięci masowej serwer RS820+/RS820RP+ jest idealnym i konkurencyjnym rozwiązaniem dla średnich firm wymagających wydajnego i łatwego w obsłudze rozwiązania do udostępniania danych — powiedział Michael Wang, menedżer produktu w firmie Synology Inc.

Kluczowe funkcje serwera RS820+/RS820RP+:

  • 4-rdzeniowy procesor 2,1 GHz z obsługą interfejsem AES-NI
  • 2 GB pamięci DDR4 z możliwością rozszerzenia do 18 GB
  • Możliwość skalowania do 8 napędów przy użyciu jednostki Synology Expansion Unit RX418
  • Jedno gniazdo PCIe 3.0 na opcjonalną dodatkową kartę sieciową 10GbE lub kartę M2D18 M.2 SSD
  • Zaawansowany system plików Btrfs oferujący 65 000 migawek dla całego systemu i 1 024 migawki na folder współdzielony
  • Funkcja Synology High Availability (SHA) umożliwiająca nieprzerwane działanie i płynne przechodzenie między serwerami w klastrach

Obsługa przez system Synology DiskStation Manager

Serwer RS820+/RS820RP+ pracuje pod kontrolą DiskStation Manager, zaawansowanego i intuicyjnego systemu operacyjnego dla urządzeń Synology NAS oraz zapewnia różne aplikacje zwiększające produktywność. Firma Synology otrzymała wiele przychylnych opinii mediów, trafiając na szczyty rankingów serwerów NAS do średnich obszarów roboczych w ankiecie dotyczącej rozwiązań pamięciowych TechTarget oraz zdobywając nagrodę czytelników PCMag przez dziewięć lat z rzędu.

Więcej informacji o serwerze RS820+/RS820RP+ można znaleźć pod adresem https://www.synology.com/pl-pl/products/RS820+

Źródło: SYNOLOGY.COM