,

Synology wprowadza serwer DiskStation DS1019+

Niezawodna moc w kompaktowej obudowie

Firma Synology wprowadziła na rynek polski serwer DiskStation DS1019+ — 5-wnękowy serwer NAS zapewniający doskonałą wydajność przy dużych możliwościach rozbudowy. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małych biur oraz entuzjastów IT.

„Profesjonalnym użytkownikom domowym lub użytkownikom SOHO zawsze trudno jest znaleźć serwer NAS zapewniający doskonałą wydajność i skalowalność, nadające się do wielu zastosowań. DS1019+ eliminuje wszelkie problemy związane z kompaktową konstrukcją obudowy”, stwierdził Kevin Meng, menedżer ds. produktu w firmie Synology Inc. „Dzięki czterordzeniowemu procesorowi, 8 GB pamięci operacyjnej i dwóm gniazdom SSD M.2 NVMe, serwer DS1019+ umożliwia stworzenie pamięci podręcznej SSD bez konieczności zajmowania żadnych kieszeni na dyski. Dwukanałowe możliwości transkodowania wideo w jakości 4K i skalowalna konstrukcja pamięci masowej sprawiają, że jest to idealna opcja dla aplikacji multimedialnych, doskonale nadająca się do strumieniowego przesyłania wideo w jakości ultra HD pomiędzy wszystkimi urządzeniami”.

Wszechstronny, skalowalny serwer pamięci masowej

Serwer DS1019+ pozwala na bezproblemową rozbudowę pamięci masowej przy minimalnym wysiłku, dzięki czemu jest idealnym serwerem do udostępniania plików, tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Wstępnie wyposażony w dwukanałową pamięć o pojemności 8 GB i obsługę pamięci podręcznej NVMe SSD, serwer DS1019+ zapewnia wystarczającą moc dla aplikacji wykonujących mnóstwo operacji We/Wy i wdrażania środowisk wirtualnych.

  • Skalowalna pojemność pamięci masowej: Do 140 TB z jedną jednostką rozszerzającą
  • Dwukanałowa pamięć: Wyposażony w dwa moduły pamięci o pojemności 4 GB (łącznie 8 GB pamięci)
  • Dwa wbudowane gniazda M.2 SSD:
  • Przyspieszenie losowej operacji we/wy na sekundę (IOPS) dzięki pamięci podręcznej NVMe SSD
  • Wysoka wydajność:
  • Zapewnia zaszyfrowaną przepustowość sekwencyjną z prędkością 225 MB/s odczytu i zapisu

Idealna biblioteka multimedialna

Obsługujący dwukanałowe transkodowanie wideo 4K w czasie rzeczywistym, serwer DS1019+ zapewnia niezwykłe wrażenia podczas strumieniowego przesyłania i udostępniania wideo w jakości ultra HD. Możesz również korzystać z technologii rozpoznawania obrazu dostępnej w rozwiązaniu Synology Moments, dzięki której z łatwością uporządkujesz swoje cyfrowe wspomnienia.

Oparty na programie Synology DiskStation Manager

DS1019+ pracuje pod kontrolą DiskStation Manager, zaawansowanego i intuicyjnego systemu operacyjnego dla urządzeń Synology NAS oraz dysponuje różnymi aplikacjami, które podnoszą produktywność. Firma Synology otrzymała wiele przychylnych opinii mediów, trafiając na szczyty rankingów serwerów NAS do średnich obszarów roboczych w ankiecie dotyczącej rozwiązań pamięciowych TechTarget oraz zdobywając nagrodę czytelników PCMag przez osiem lat z rzędu.

Więcej informacji o rozwiązaniu DS1019 można znaleźć pod adresem https://www.synology.com/pl-pl/products/DS1019+.

Źródło: synology.com