Usługa Synology C2 Backup jest teraz dostępna dla użytkowników na całym świecie

Synology ogłosiło udostępnienie usługi Synology C2 Backup na całym świecie. Usługa C2 Backup została pierwotnie stworzona w celu sprostania wzrastającym wymaganiom europejskich klientów, dotyczącym bezpiecznego i wysoce zintegrowanego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Teraz umożliwia również utworzenie kopii  cennych danych przechowywanych na serwerach Synology NAS na całym świecie w chmurze Synology przeznaczonej dla europejskich użytkowników i odzyskanie ich w przypadku awarii.

Usługa C2 Backup rozwinęła się mocno w ciągu sześciu miesięcy od jej wdrożenia. Centrum danych we Frankfurcie zostało poszerzone w odpowiedzi na ogromną popularność i rosnące zapotrzebowanie na pamięć masową. Poziom zadowolenia klientów potwierdza wskaźnik utrzymania — ponad 96% nowych użytkowników przedłuża subskrypcję po zakończeniu darmowego okresu próbnego. Sukces na rynku europejskim świadczy, że usługa jest dobrze zoptymalizowana i ekonomiczna, a teraz będzie mogło z niej skorzystać jeszcze więcej klientów na całym świecie.

„Elastyczność w zakresie tworzenia kopii zapasowych, niskie koszty i duże możliwości rozbudowy w przyszłości odgrywają kluczową rolę w szybkim wzroście tego rynku. Zainteresowanie zewnętrzną ochroną danych rośnie — otrzymaliśmy wiele próśb o rozszerzenie zasięgu usługi C2 Backup poza region EMEA”, powiedział Jia-Yu Liu, dyrektor grupy ds. aplikacji w firmie Synology Inc. „Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wszyscy  użytkownicy z całego świata mogą teraz cieszyć się bezproblemowym procesem tworzenia kopii zapasowych przygotowanym specjalnie z myślą o serwerach Synology NAS”.

Dostępne są dwa plany usługi Synology C2 Backup dla użytkowników o różnych wymaganiach:

 • Plan I zaspokaja podstawowe potrzeby w zakresie tworzenia kopii zapasowych, zapewniając następujące funkcje:

  • Codzienne tworzenie kopii zapasowej z funkcją standardowego przechowywania

  • Nawet 11 wersji kopii zapasowej z 30 ostatnich dni

  • Elastyczny wybór planu — 100 GB, 300 GB lub 1 TB pamięci

 • Plan II zapewnia użytkownikom wymagającym zaawansowanej ochrony danych następujące funkcje:

  • Elastyczne plany kopii zapasowej

  • Niestandardowe strategie przechowywania

  • Usuwanie duplikatów danych w celu optymalizacji wykorzystania pamięci

  • Terabajty pamięci masowej

Nowi subskrybenci mogą skorzystać z darmowego 30-dniowego okresu próbnego usługi Synology C2 Backup, aby wypróbować rozwiązanie w swoich środowiskach produkcji i wdrażania.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę usługi Synology C2 Backup: https://c2.synology.com/backup

Jeśli potrzebujesz więcej pamięci masowej, skontaktuj się z nami na stronie https://www.synology.com/form/inquiry/product.