Wiosenna ofensywa cenowa WD RED!

Zapraszamy do zakupu dysków twardych WD RED przystosowanych do serwerów plików. Wśród produktów promocyjnych znajdziecie Państwo dyski z rabatem 1TB = 1$*. Dyski WD Red przeszły najszerzej zakrojone na rynku testy zgodności z produktami dysków sieciowych naszych partnerów. Oznacza to, że w chwili zakupu serwera plików NAS masz pewność, że dyski WD Red zapewnią najwyższą zgodność spośród wszystkich dysków dostępnych na rynku.

*Przeliczane po bieżącym kursie dolara z NBP.

Niższe temperatury

Dzięki obniżeniu zużycia energii temperatura systemu NAS podczas pracy pozostaje niska. Niższa temperatura układu pozwala stworzyć bardziej niezawodne rozwiązanie wykorzystujące NAS.

Stworzony dla kompatybilności z NAS

Dyski WD Red wykorzystujące technologię NASware zostały zaprojektowane z myślą o bilansowaniu wydajności i niezawodności w środowiskach NAS i RAID.

Porównanie tradycyjnego dysku dla komputerów stacjonarnych i WD Red

Tradycyjne dyski twarde do komputerów stacjonarnych zwykle nie są projektowane z myślą o pracy w środowiskach NAS i testowane pod tym kątem. WD Red charakteryzuje się między innymi zgodnością z systemami NAS i większą niezawodnością.

WD-Internal-Storage

WD RED DLA MAŁYCH FIRM.

Przedsiębiorcy oczekują produktywności i efektywności – dwóch najważniejszych korzyści, o których pamiętali projektanci dysków WD Red. Dysk WD Red w systemie NAS pozwala szybko udostępniać pliki i tworzyć kopie zapasowe.

WD RED DLA DOMU.

Przesyłaj pliki strumieniowo, twórz kopie zapasowe, organizuj i udostępniaj pliki cyfrowe na telewizorze, komputerze stacjonarnym lub korzystaj z innych opcji. Technologia NASware zwiększa zgodność dysków z używanym systemem NAS i poprawia parametry odtwarzania.

WD-Internal-Storage-Red

wd-red-35

DANE TECHNICZNE

Dyski twarde WD Red NAS zostały zaprojektowane specjalnie do systemów NAS zawierających od 1 do 8 dysków w formacie 3,5 cala lub 2,5 cala.

Pojemność

2 TB, 3 TB, 4 TB, 5 TB, 6 TB, 8 TB, 10 TB

Interfejs

SATA 6 Gb/s

Format obudowy

3,5″

Klasa obr./min

5400

Pamięć podręczna

64 MB, 128 MB, 256 MB

Ograniczona gwarancja

3-letnia