Przełączniki KVM firmy ATEN

Przełącznik KVM zapewnia optymalne wykorzystanie klawiatur, monitorów i myszy. Ułatwia korzystanie z kilku systemów komputerowych, pozwalając na pracę z tylko jednym monitorem, klawiaturą i myszą. Urządzenia te pozwalają na sterowanie do 512 komputerów za pomocą jednej konsoli z elektronicznym przełączaniem sygnałów ze wszystkich portów. Kontrola za pomocą klawiatury komputera, wybierane funkcje są wyświetlane na ekranie komputera (OSD).

Przełaczniki KVM w obudowach typu rack

Przełaczniki KVM firmy ATEN to jedne z najbardziej cenionych przełączników na rynku światowym. Przedstawiamy pełną ofertę przełączników w obudowach rack, o wysokości 1U, dedykowanych do zabudowy w szafach serwerowych. Przełączniki obsługują serwery z portami USB, PS/2 oraz wyjścia video VGA. Mogą być rozbudowywane o konsole LCD oraz extendery portów. Standardowo przełączniki obsługują od 4 do 16 serwerów, ale mogą być rozbudowywane do obsługi nawet 512.

Przełączniki KVM dla biura i domu (obudowy desktop)

Przełączniki KVM Aten w obudowach desktop(biurkowych), wyposażone w 2 lub 4 porty do obsługi komputerów i serwerów. Zależnie od modelu obsługują złącza USB lub / i PS/2 oraz złącza video: VGA, DVI czy HDMI. Dostępne są również modele dla systemów wielomonitorowych (tzw. dual view). Wszystkie modele wyposażone są w komplety kabli podłączeniowych z możliwością dokupienia kabli o innych długościach lub złączach. Poniżej przedstawiamy modele przełączników w wersji desktop.

Przełączniki KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie RACK. Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce!

Dyski WD RED Pro

Dyski WD RED Pro dostępne w naszej ofercie. Dyski RED Pro dedykowane są dla dysków sieciowych i gwarantują wysoką wydajność i niezawodność. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły i super cenę – więcej.

Pakiety EPA CARE PACK

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack – szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych – sprawdź nasze wsparcie techniczne – tutaj.

Skontaktuj się z nami aby poznać naszą ofertę. Pomożemy dobrać sprzęt specjalnie dla Ciebie!