Dyski sieciowe i serwery plików firmy QNAP

EPA Systemy jest wieloletnim Oficjalnym Dystrybutorem w Polsce firmy QNAP – producenta systemów Storage (dyski sieciowe i serwery plików). Firma nasza zapewnia fachowe doradztwo potwierdzone certyfikatami, doskonały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczony przez Producenta. Zapraszamy też do zapoznania się w oficjalną polską stroną internetową qnap.epasystemy.pl

Kupując produkty QNAP w naszej firmie otrzymujesz produkt z pewnego i sprawdzonego źródła. Potwierdzeniem tego jest najlepsza na polskim rynku obsługa gwarancji na produkty QNAP. Oferujemy także, jak opcje płatne, pakiety dodatkowe: EPA Care Pack / EPA Support Pack / EPA Next Business Day, ktore znacznie poprawiają standardowe warunki gwarancji na każdy serwer QNAP.

Dlaczego warto wybrać rozwiązania QNAP?

QNAP NAS to centralny system pamięci masowej, jest zawsze online i zawsze dostępny z dowolnego miejsca. Łatwy w obsłudze, osobisty serwer QNAP NAS działa z eleganckim i intuicyjnym systemem QTS. Oferuje wszechstronne funkcje, takie jak bardzo praktyczny menedżer plików, menedżer kopii zapasowych, menedżer pobierania, uprawnienia dostępu, centrum multimedialne i wiele innych. Wszystkie te funkcje nie wymagają zaawansowanej wiedzy informatycznej. Serwer QNAP NAS może magicznie ułatwić Ci życie.

tvs-471

Więcej możliwości serwerów QNAP NAS

monitoring qnap

Rozwiązanie do monitoringu wizyjnego

Serwera NAS można używać jako profesjonalnego systemu NVR do monitorowania w czasie rzeczywistym, nagrywania, odtwarzania i inteligentnego zarządzania.

virtualizator qnap

Hybrydowa wirtualizacja

Możliwość elastycznego wdrażania pełnych maszyn wirtualnych lub lekkich aplikacji kontenerowych zaspokaja wszelkie potrzeby związane z wirtualizacją.

qvpc

Technologia QvPC

Serwera NAS można używać jak komputera PC — wystarczy podłączyć mysz, klawiaturę i monitor z gniazdem HDMI, aby uruchamiać różne maszyny wirtualne. Można też oglądać wideo w rozdzielczości Full HD przy użyciu aplikacji Kodi i przeglądać strony internetowe na dużym ekranie.

qsync

Qsync

Ta aplikacja umożliwia synchronizowanie plików między różnymi urządzeniami w ciągu kilku sekund, zarządzanie ustawieniami z jednego urządzenia i usprawnianie pracy zespołowej dzięki synchronizacji folderów współdzielonych.

Notes Station

Przy użyciu tej aplikacji można robić i edytować notatki oraz szybko i łatwo je udostępniać znajomym oraz współpracownikom. Aplikacja ta umożliwia importowanie i eksportowanie plików PDF, pobieranie kanałów RSS na żywo, a także tworzenie kopii zapasowych z programu Evernote.

storage

Inteligentny Menadżer pamięci

Zapewnia szybki przegląd stanu serwera NAS, woluminów i pul pamięci, a także przesyła pocztą e-mail i w trybie push powiadomienia o wszelkich alarmach systemowych. Umożliwia łatwe tworzenie kopii zapasowych danych i przywracanie ich do dowolnego punktu w czasie.

Rozwiązania na miarę

Zawsze staramy się dopasować oferowane urządzenia pod wymagania i oczekiwania Klientów. Im więcej wiemy potrzebach Klienta, tym lepszy sprzęt jesteśmy w stanie dobrać.

Dyski twarde

Do oferowanych przez nas dysków sieciowych i macierzy dyskowych proponujemy dedykowane dyski twarde i SSD z listy kompatybilnych. Prosimy zapytać handlowców o najlepszą ofertę.

EPA Care Pack

Oferujemy Państwu pakiety EPA Care Pack – szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych – sprawdź nasze wsparcie techniczne – tutaj.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Rozmowa i poznanie oczekiwań Klienta pozwala nam na stworzenie najlepszej, dopasowanej do oczekiwań oferty.