Inteligentne listwy zasilające do szaf serwerowych

W ramach linii NRGence firma ATEN opracowała ekologiczne moduły dystrybucji zasilania (PDU) nowej generacji, zapewniające wydajniejsze korzystanie z energii w centrum przetwarzania danych. NRGence PE5216 eco PDU to inteligentny moduł PDU z 16 wyjściami zasilania AC, dostępny w różnych konfiguracjach z gniazdami IEC lub NEMA. Umożliwia monitorowanie parametrów środowiskowych centrum przetwarzania danych za pośrednictwem czujników.

Moduł NRGence eco PDU

Moduł NRGence eco PDU umożliwia kontrolowanie w czasie rzeczywistym i monitorowanie statusu zasilania urządzeń podłączonych do modułów PDU na poziomie urządzenia PDU lub grup logicznych (bank). Sterowanie i kontrola mogą być realizowane z praktycznie dowolnego miejsca za pośrednictwem sieci TCP/IP. Moduł udostępnia również całościowe raporty analityczne dotyczące zasilania – w tym prezentowane w czasie rzeczywistym wyniki precyzyjnych pomiarów natężenia, napięcia, mocy oraz watogodzin.

Moduł NRGence eco PDU obsługuje wszelkie programy do zarządzania działające w protokole SNMP v1, v2 i v3, jak również ATEN eco Sensors (oprogramowanie eco PDU Manager). Program eco Sensors udostępnia funkcje łatwego zarządzania wieloma urządzeniami. Ma intuicyjny interfejs graficzny, za pomocą którego można konfigurować moduł PDU oraz ustawiać stan zasilania podłączonych do niego urządzeń. Moduł eco PDU jest wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczające i łatwy w obsłudze. To najwygodniejsze oraz najbardziej niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie do zdalnego monitorowania zasilania i przydzielania zasilania w instalacjach komputerowych.

PN5212

ALTUSEN Power Over the NET PN5212 to moduł dystrybucji zasilania (PDU) zapewniający administratorowi IT możliwość sterowania zasilaniem podłączonych do nich urządzeń z praktycznie dowolnej lokalizacji przez łącze TCP/IP.

PN5320

ALTUSEN Power Over the NET™ PN5320 to moduł dystrybucji zasilania (PDU) zapewniający administratorowi IT możliwość sterowania zasilaniem podłączonych do nich urządzeń z praktycznie dowolnej lokalizacji przez łącze TCP/IP.

PN7212

ALTUSEN Power Over the NET™ PN7212 to moduł dystrybucji zasilania (PDU) zapewniający administratorowi IT możliwość sterowania zasilaniem podłączonych do nich urządzeń z praktycznie dowolnej lokalizacji przez łącze TCP/IP.

PN7320

ALTUSEN Power Over the NET™ PN7320 to moduł dystrybucji zasilania (PDU) zapewniający administratorowi IT możliwość sterowania zasilaniem podłączonych do nich urządzeń z praktycznie dowolnej lokalizacji przez łącze TCP/IP.

PE5216

NRGence PE5216 eco PDU to inteligentny moduł PDU z 16 wyjściami zasilania AC, dostępny w różnych konfiguracjach z gniazdami IEC lub NEMA. Umożliwia monitorowanie parametrów środowiskowych centrum przetwarzania danych za pośrednictwem czujników.

PE5324

NRGence PE5324 eco PDU to inteligentny moduł PDU z 24 wyjściami zasilania AC, dostępny w różnych konfiguracjach z gniazdami IEC lub NEMA. Umożliwia monitorowanie parametrów środowiskowych centrum przetwarzania danych za pośrednictwem czujników.

PE6216

NRGence PE6216 eco PDU to inteligentny moduł PDU z 16 wyjściami zasilania AC, dostępny w różnych konfiguracjach z gniazdami IEC lub NEMA.

PE6324

NRGence PE6324 eco PDU to inteligentny moduł PDU z 24 wyjściami zasilania AC, dostępny w różnych konfiguracjach z gniazdami IEC lub NEMA.

PE6108

PE6108 eco PDU to inteligentne urządzenie PDU, które posiada 8 wyjść prądu zmiennego i jest dostępne w różnych konfiguracjach gniazda IEC lub NEMA.

PE6208

Listwa zasilająca PE6208 eco PDU to inteligentne urządzenie PDU, które posiada 8 wyjść prądu zmiennego i jest dostępne w różnych konfiguracjach gniazda IEC lub NEMA.

PE8108

Listwa zasilająca PE8108 eco PDU to inteligentne urządzenie PDU, które posiada 8 wyjść prądu zmiennego i jest dostępne w różnych konfiguracjach gniazda IEC lub NEMA.

PE8208

PE8208 eco PDU to inteligentne urządzenie PDU, które posiada 8 wyjść prądu zmiennego i jest dostępne w różnych konfiguracjach gniazda IEC lub NEMA.

Przełączniki KVM

Szeroki wybór konsoli LCD, także z wbudowanymi przełącznikami KVM. Idealne do zabudowy w szafie RACK. Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce!

Dyski WD RED Pro

Dyski WD RED Pro dostępne w naszej ofercie. Dyski RED Pro dedykowane są dla dysków sieciowych i gwarantują wysoką wydajność i niezawodność. Zapytaj sprzedawcę o szczegóły i super cenę – więcej.

Pakiety EPA CARE PACK

Tylko my oferujemy Ci pakiety EPA Care Pack – szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych – sprawdź nasze wsparcie techniczne – tutaj.

Skontaktuj się z nami aby poznać naszą ofertę. Pomożemy dobrać sprzęt specjalnie dla Ciebie!