Urządzenia sieciowe ZyXEL

EPA Systemy jest Oficjalnym Partnerem firmy ZyXEL – producenta systemów sieciowych. Firma nasza zapewnia fachowe doradztwo potwierdzone certyfikatami, doskonały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczony przez Producenta – firmę Zyxel. Produkty i usługi firmy ZyXEL przeznaczone są zarówno dla firm, jak i dla użytkowników domowych, którzy dzięki nim mogą cieszyć się najwyższej jakości aplikacjami multimedialnymi w ramach bezpiecznego i łatwego w obsłudze środowiska sieciowego. ZyXEL jako jeden z pierwszych nowoczesnych producentów przeszedł w ramach szybko rozwijającej się branży sieciowej cały szereg zmian.

Brama dostępowa

Innowacyjne produkty sieciowe – Zyxel

ZyXEL w ramach swoich rozwiązań może pochwalić się najnowszymi i najnowocześniejszymi technologiami sieciowymi, takimi jak Triple Play, Quality of Service (QoS), Network Security i Network Management. Równolegle rozwijały się również jego podstawowe produkty – od modemów, ISDN TA i routerów, po urządzenia szerokopasmowe. ZyXEL jest dziś jedną z nielicznych firm na świecie oferującą kompletne rozwiązania sieciowe zawierające końcowe urządzenia DSL, wyposażenie centrali, rozwiązania do zabezpieczenia sieci, przełączniki, produkty WLAN, rozwiązania do bezpiecznego magazynowania danych i systemy scentralizowanego zarządzania siecią.

Technologie, które wyznaczają kierunek

Technologie spółki ZyXEL już od wielu lat wyznaczają kierunek w branży. Dzięki temu ZyXEL jest jednym z nielicznych producentów światowych, którzy są w stanie zintegrować sieci WAN i LAN. Już w 1998 roku ZyXEL zaczął z powodzeniem wykorzystywać ekskluzywną platformę ZyNOS (sieciowy system operacyjny ZyXEL). Dzięki temu unikalnemu rozwiązaniu, ZyXEL jest w stanie zintegrować zaawansowane technologie sieciowe, takie jak: DSL, routing, telefonię IP, bezpieczeństwo sieci, sieci bezprzewodowe oraz switching.

ZyXHEL wlan

Wyjątkowa konfigurowalność

Kompletna technologia szerokopasmowa oraz własne ośrodki rozwoju umożliwiają spółce ZyXEL budować portfolio produktów w taki sposób, żeby zaoferować dostawcom usług sieciowych oraz operatorom telekomunikacyjnym prawdziwe “rozwiązania na miarę”. Niepowtarzalna funkcjonalność produktów oraz wieloletnie doświadczenia spółki ZyXEL, dają klientom i użytkownikom gwarancję jakości i efektywności, co potwierdza wielu specjalistów internetowych z całego świata.

Inwestycja w innowacje

Duże inwestycje spółki ZyXEL w badania, rozwój i szkolenia pracowników potwierdzają dążenie, by stać się prawdziwym liderem pod względem innowacyjnym w branży. ZyXEL ma do dyspozycji trzy centra badań i rozwoju rozmieszczone na całym świecie i inwestuje 6% rocznych zysków w finansowanie badań.

Ponad jedna trzecia pracowników na całym świecie zajmuje się właśnie badaniami i rozwojem. Już od ponad 10 lat ZyXEL skupia się na projektowaniu rozwiązań innowacyjnych i dzięki temu zdobył niemałe doświadczenie technologiczne i potencjał kreatywny. Dzięki temu może oferować swoim klientom całościowe i niezawodne rozwiązania sieciowe.

business_network_management_l_151022