epa-systemy-logo

EPA Systemy Spółka z o.o.

Partnerów biznesowych – firmy z branży IT, instalatorów i intergratorów zapraszamy do stałej współpracy z nami. Specjalnie dla Państwa jest uruchomiony system B2B pozwalający na szybkie i wygodne składanie zamówień w cenach specjalnych: http://b2b.epasystemy.pl

EPA Systemy Sp. z o.o.
Al. Wojska Polskiego 154
71-324 Szczecin
tel. 91-4315360
fax 91-4860680
e-mail: epa@epasystemy.pl

Spółka EPA Systemy jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Szczecinie, XVII Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy spółki wynosi 300.000,00 zł.

Nasz numer NIP: 852-245-73-81, KRS: 0000241302, REGON: 320069923

Rejestracja Partnerów Handlowych:

Dlaczego warto się zarejestrować w naszej firmie ? Bo tylko zarejestrowani Partnerzy Handlowi otrzymują dodatkowy rabat oraz promocje tworzone specjalnie dla nich. Partnerzy Handlowi – firmy z branży informatycznej, integratorzy systemów, sklepy komputerowe – otrzymują ceny umożliwiające uzyskanie atrakcyjnych marż przy dalszej sprzedaży sprzętu użytkownikowi końcowemu. Obsługa gwarancyjna oraz wsparcie techniczne dla sprzedanych produktów jest w dalszym ciągu prowadzone przez EPA Systemy Sp. z o.o.

Prosimy o e-mail na adres: epa@epasystemy.pl

Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie i przeprowadzą przez proces rejestracji jako naszego Partnera wraz z dostępem do panelu B2B umożliwiającego składanie zamówień on-line.

Prosimy także o zapoznanie się z  “Ogólnymi Warunkami Sprzedaży EPA Systemy” przed złożeniem zamówienia. Złożenie zamówienia w firmie EPA Systemy jest równoznaczne z akceptacją powyższego dokumentu. Polityka prywatności EPA Systemy Sp. z o.o. znajduje się tutaj.