Xopero Backup

Dedykowane rozwiązanie do backup’u w firmach

EPA Systemy jest Oficjalnym Dystrybutorem w Polsce firmy Xopero – jednego z największych producentów oprogramowania do backup’u w Polsce i Europie. Xopero to to kompleksowe rozwiązanie do backupu i przywracania danych, które implementujesz na dowolnej infrastrukturze IT. Rozwiązanie zabezpiecza wszystkie kluczowe dane: od pojedynczych plików po bazy danych i serwery fizyczne i wirtualne. Dzięki temu idealnie spisuje się nie tylko w firmach o małej, ale też i dużej strukturze organizacyjnej.

products-squares

Dlaczego warto wybrać rozwiązania Xopero?

System Xopero daje Ci możliwość zaimplementowania nieograniczonej ilości endpointów, serwerów i maszyn wirtualnych! Niezależnie od tego czy twoja firma dysponuje małą, średnią czy też dużą infrastrukturą IT, Xopero kompleksowo zabezpieczy wszystkie dane krytyczne.

product-xopero-backup-img3

Szybkość wdrożenia

Wdrożenie odbywa się w oparciu o środowisko IT klienta, jest więc szybkie i nie wpływa na pracę w firmie.

bar

Oszczędność

Xopero nie wymaga rozbudowy infrastruktury IT, pozwala więc zaoszczędzić pieniądze.

settings

Centralne i zdalne zarządzanie

Jedno kompleksowe narzędzie, które pozwala zarządzać i konfigurować wszystkie procesy backupu, w całej strukturze firmy.

Bezpieczeństwo

Dzięki AES 256 i SSL dane są zawsze maksymalnie chronione. Z tej technologii korzystają m.in. banki, w celu zabezpieczenia transakcji finansowych.

help

Disaster recovery

Xopero umożliwia kompleksowe zabezpieczenie całego środowiska biznesowego. Planowanie disaster recovery jeszcze nigdy nie było tak proste.

Backup hybrydowy

Maksymalne bezpieczeństwo kopii zapasowych. Xopero pozwala na backup lokalny, jak i wysłanie danych do chmury.

Maksymalne zabezpieczenie całego środowiska biznesowego

product-xopero-backup-ico-endpoint

Backup stacji roboczych

Obecnie nastąpiła migracja danych do endpointów. To właśnie na komputerach i laptopach przechowuje się teraz najważniejsze informacje biznesowe. Dlatego ich odpowiednie zabezpieczenie jest na wagę złota. Decydując się na Xopero Backup & Restore unikniesz wysokich kosztów związanych z utratą danych i zapewnisz ciągłość funkcjonowania swojego biznesu.

Backup serwerów

Odzyskiwanie danych z serwera może być trudne i długotrwałe. Może, ale wcale nie musi. Dzięki Xopero Backup & Restore kompleksowo zabezpieczysz swój serwer, bazy danych i skrzyni pocztowe. A w przypadku awarii szybko zażegnasz kryzys i wrócisz do pracy – ponieważ nasze rozwiązanie uchroni cię przed długotrwałym przestojem w biznesie.

product-xopero-backup-ico-server

Backup maszyn wirtualnych

Twórz kopie zapasowe, odzyskuj i replikuj maszyny wirtualne VMware i Hyper-V. Xopero Backup & Restore pozwala także na wykonanie bare-metal recovery, czyli odtworzenie obrazu dysku maszyny wirtualnej na dowolnej maszynie fizycznej.

Xopero QNAP Appliance

Poszerz funkcjonalność swojego QNAP NAS
i przekształć go w backup appliance

qnap-architecture

Czym jest dokładnie Xopero?

To dedykowane rozwiązanie do backupu i przywracania danych dla dysków sieciowych marki QNAP.

Twoja prywatna chmura backupu

Xopero po zainstalowaniu na urządzeniu QNAP, tworzy kompletne rozwiązanie do zabezpieczania krytycznych danych. Dzięki niemu zbudujesz bezpieczne środowisko backupu w firmie.

Kompleksowe zarządzanie

Możesz centralnie i zdalnie zarządzać backupami, monitorować ich poprawność i dokonywać konfiguracji kont i aplikacji zainstalowanych na stacjach roboczych i serwerach w firmie.

Rozwiązania na miarę

Zawsze staramy się dopasować oferowane urządzenia pod wymagania i oczekiwania Klientów. Im więcej wiemy potrzebach Klienta, tym lepszy sprzęt jesteśmy w stanie dobrać.

Dyski twarde

Do oferowanych przez nas dysków sieciowych i macierzy dyskowych proponujemy dedykowane dyski twarde i SSD z listy kompatybilnych. Prosimy zapytać handlowców o najlepszą ofertę.

EPA Care Pack

Oferujemy Państwu pakiety EPA Care Pack – szybka pomoc techniczna, wydłużona gwarancja, door-door, serwis Next Business Day i wiele innych – sprawdź nasze wsparcie techniczne – tutaj.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Rozmowa i poznanie oczekiwań Klienta pozwala nam na stworzenie najlepszej, dopasowanej do oczekiwań oferty.